Sport in Tilburg
»
»

Verenigingsondersteuning

Verenigingsondersteuning

In Tilburg is er een team van verenigingsondersteuners actief. Zij ondersteunen Tilburgse sportverenigingen op organisatorisch en bestuurlijk gebied. Ze helpen verenigingen van het opstellen van een beleidsplan, het werven van nieuwe leden, tot uitgebreide procesbegeleiding op het gebied van verenigingsontwikkeling. Ondersteuning is gratis voor sportverenigingen uit de gemeente Tilburg. Elke vereniging heeft een vaste verenigingsondersteuner waar het bestuur direct contact mee kan opnemen.

Het team Verenigingsondersteuning bestaat uit:
Monique van Dorst: monique.van.dorst@tilburg.nl - 06 4165 8859
John Eijwoudt: john.eijwoudt@tilburg.nl - 06 3111 6130
Aukje van Loon: aukje.van.loon@tilburg.nl – 06 5005 5929
Dennis Mallant: dennis.mallant@tilburg.nl - 06 5374 8325
Marion de Kock: marion.de.kock-de.caluwe@tilburg.nl – 06 5016 4872
Manon van Esch: manon.van.esch@tilburg.nl – 06 3111 4273  

Mocht u niet weten wie uw verenigingsondersteuner is, stuur dan een mailtje naar verenigingsondersteuning@tilburg.nl en we pakken uw vraag op.

Verder Lezen